Jakość i Ekologia

Dla Ciebie i Twoich Klientów
Koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości wyrobów. Produkcja masowa?
Owszem, ale jedynie z zachowaniem naszych standardów: bezdyskusyjnej jakości oraz dbałości o zdrowie i środowisko.
Stawiamy na niezawodność w realizacji zleceń. Wiemy, że w biznesie kluczową rolę odgrywa doskonała obsługa i terminowość.

Zobacz więcej

Wysoka jakość surowców

Surowce do produkcji formatek sprężynowych kupujemy od renomowanych i cenionych producentów w tej branży. Wieloletnia i stabilna współpraca daje nam pewność, że nasze wyroby sprostają wymaganiom Twoich Klientów oraz wysokim kryteriom  stawianym przy współpracy z czołowymi europejskimi sieciami sprzedaży materacy i mebli tapicerowanych.

Dlatego poza jakością, certyfikują się bezpieczeństwem i brakiem szkodliwości dla środowiska. W pakiecie z formatkami otrzymujesz od nas argument, który przekona do Twoich produktów szybko rosnącą grupę świadomych ekologicznie konsumentów.

Zaawansowane badania i rozwój

Współpracujemy z Wydziałem Mechaniki Politechniki Krakowskiej oraz prowadzimy własne Centrum Badań i Rozwoju, co pozwala nam na systematyczne dopracowywanie parametrów wytrzymałościowych i jakościowych. Dzięki naszym produktom twardość Twoich materaców pozostanie w niezmienionym stanie nawet do 35 lat użytkowania.

Własne Centrum Badań i Rozwoju umożliwia nam szybką reakcję na Twoje zmieniające się potrzeby. Jesteśmy elastyczni i na Twoje życzenie dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych wymagań na podstawie dostarczonych przez Ciebie specyfikacji.

Najnowocześniejsze technologie i bogata wiedza

Produkcja setek tysięcy formatek sprężynowych o przemyślanych parametrach i w konkurencyjnych cenach to efekt połączenia automatyzacji oraz specjalistycznej wiedzy i profesjonalizmu naszego Zespołu. I nie mówimy o tym w formie marketingowego sloganu, lecz mierzalnych efektów.

W naszym Centrum Badań i Rozwoju wypracowaliśmy:

  • zwiększoną wytrzymałość drutu – bez odkształceń ponad 35 lat użytkowania dzięki wieloetapowej obróbce termicznej w ściśle określonych temperaturach,
  • precyzyjne i trwałe wykończenie – nasze produkty tworzymy dbając o najwyższą jakość klejenia i zgrzewania,
  • wysokie standardy procesów produkcyjnych potwierdzone przez certyfikat TÜV SÜD.

Wkład sprężynowy to zdrowy i ekologiczny wybór

Nasze produkty spełniają wymagania higieniczne gwarantujące bezpieczeństwo i higienę ich użytkowania potwierdzone Atestem Higienicznym wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.

Wybierając formatki sprężynowe do swoich produktów wybierasz zdrowy styl życia, inwestujesz w sprawność i kondycję swoich Klientów. Przyczyniasz się do promowania i budowania Eko świadomości przyszłych pokoleń.

Jesteś EKO? My również!

Nasze produkty są w 99% przetwarzalne – w ich skład wchodzą takie surowce jak drut ze stali wysokowęglowej, włóknina i papier. Od lat poddajemy recyklingowi 100% odpadów produkcyjnych, dzięki czemu uzyskaliśmy certyfikat „W trosce o naturę”.

O śmieci się nie martw! Wszystkie elementy pozostające po rozładunku – papier, palety, nadają się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu.

Bezpieczny i terminowy transport

Formatki sprężynowe dostarczamy dogodnie zrolowane i zabezpieczone na czas transportu. Nasze produkty zawsze docierają szybko i terminowo, ponieważ rozumiemy, jak ważna jest ciągłość w procesie produkcji. Przejrzysty i intuicyjny sposób etykietowania usprawnia rozładunek oraz magazynowanie towaru. To czysta oszczędność czasu Twoich magazynierów.

Nagrody i wyróżnienia